Step into an infinite world of stories
5
Biographies
Een leven lang geleden is het aangrijpende levensverhaal van Getty Kaspers, die beroemd werd toen zij in 1975 het Songfestival won. Door Dave Boomkens, auteur van de biografie van Liesbeth List
Een leven lang geleden is het aangrijpende levensverhaal van Getty Kaspers, die beroemd werd toen zij in 1975 het Eurovisie Songfestival won. Een leven lang geleden is geschreven door Dave Boomkens, auteur van de biografie Liesbeth List – De dochter van de vuurtorenwachter.
In 1975 wint Getty Kaspers met Teach-In het Eurovisie Songfestival. Maar haar leven was niet altijd een sprookje. Vlak na haar geboorte werd ze afgestaan door haar biologische moeder, die haar na zestien jaar weer terugeist. En ook na de hit ‘Dinge-dong’ verloopt haar leven vol ups en downs. Getty Kaspers vertelt over hoe ze terechtkomt in Portugal, waar ze de liefde vindt. Het huwelijk is echter slecht en wanneer ze terugkeert naar haar geboorteland, Oostenrijk, overlijdt haar man aan ALS. Ze vertelt over Cor, de vrachtwagenchauffeur die haar leven weer op de rit krijgt. En natuurlijk over dat ene sprookje dat elk jaar weer grootser terugkomt: het songfestival.
© 2019 Luitingh Sijthoff (Ebook): 9789024585120
Release date
Ebook: April 4, 2019
Listen and read without limits
800 000+ stories in 40 languages
Kids Mode (child-safe environment)
Cancel anytime
Listen and read as much as you want
1 account
Unlimited Access
Offline Mode
Kids Mode
Cancel anytime
English
International