Stígðu inn í heim af óteljandi sögum
5
10 of 10
Barnabækur
„Co zrobi Frania?” to niezwykła seria Barbary Supeł, autorki bestsellerowej „Jadzi Pętelki”! Historie o Frani wspierają rozwój umiejętności społecznych u dzieci.
W najnowszej części z serii „Co zrobi Frania?” dziewczynka zmierzy się z nowymi wyzwaniami. Frania kończy sześć lat i rozpoczyna zerówkę – to już tylko krok od pójścia do szkoły! Przychodzi więc czas na ciekawe doświadczenia i na naukę nowych rzeczy, takich jak rysowanie szlaczków, pisanie literek czy recytowanie wierszyka podczas akademii. Dzięki Frani dzieci stopniowo oswoją się ze zmianami w swoim życiu i przygotują na nowy etap – rozpoczęcie nauki w szkole.
Co wydarzy się w dziesiątej części serii?
Frania budzi się w dniu swoich szóstych urodzin. Na dziewczynkę czekają rodzinne przyjęcie i ciekawe prezenty, z wyjątkiem jednego… edukacyjnej gry o literkach. Jak na sześciolatkę przystało, Frania powinna zacząć uczyć się czytać, choć tak naprawdę wolałaby po prostu się bawić. Rodzice pomogą jej zrozumieć, że nauka literek jest bardzo ważna, ale nie oznacza to, że Frania nie będzie miała czasu na zabawę.
W kolejnej opowieści dziewczynka mierzy się z rysowaniem szlaczków, które nie wydają się tak ciekawe jak zabawa z ulubioną koleżanką w rysowanie podwodnego królestwa. Czy dziewczynka przekona się, że ćwiczenia mogą być interesujące?
W ostatnim opowiadaniu Frania ma wyrecytować wierszyk podczas akademii. Czy poradzi sobie w tej nowej dla niej sytuacji? Jedno jest pewne – zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie nauczycielki oraz rodziców.
W książkach z serii „Co zrobi Frania?” każde opowiadanie uzupełnia część interaktywna, w której dziecko może odgadnąć, co wydarzy się dalej. Na małego czytelnika czeka kilka odpowiedzi do wyboru i rozwiązanie zagadki!
Książki z tej serii to skarbnica wiedzy i cennych wskazówek dla wszystkich dzieci, które kształtują w sobie umiejętności społeczne, przydatne na każdym etapie życia.
© 2025 Świetlik (Hljóðbók): 9788384170328
Útgáfudagur
Hljóðbók: 18 mars 2025
Hundruðir þúsunda raf- og hljóðbóka
Yfir 400 titlar frá Storytel Original
Barnvænt viðmót með Kids Mode
Vistaðu bækurnar fyrir ferðalögin
Besti valkosturinn fyrir einn notanda
1 aðgangur
Ótakmörkuð hlustun
Engin skuldbinding
Getur sagt upp hvenær sem er
Fyrir þau sem vilja deila sögum með fjölskyldu og vinum.
2-6 aðgangar
100 klst/mán fyrir hvern aðgang
Engin skuldbinding
Getur sagt upp hvenær sem er
2 aðgangar
3990 kr /á mánuðiÍslenska
Ísland