Écouter et lire

Entrez dans un monde infini d'histoires

  • Lire et écouter autant que vous le voulez
  • Plus d'un million de titres
  • Titres exclusifs + créations originales Storytel
  • 14 jours d'essai gratuit, puis 9,99 € par mois
  • Annulation facile à tout moment
Essayer gratuitement
Details page - Device banner - 894x1036

Meneer Putmans ziet het licht

347 Évaluations

4.3

Durée
4H 56min
Langues
Néerlandais
Format
Catégorie

Fiction

'De nieuwste Hendrik Groen is goed! Hilarisch en overrompelend.' AD

Na het succes van Groeten uit Benidorm neemt bestsellerauteur Hendrik Groen je in zijn nieuwe roman mee op reis naar het noorderlicht – een heerlijk zomercadeau voor zowel vakantiegangers als leunstoelreizigers

Geurt Putmans (47) woont met zijn chronisch zieke moeder in een nette vierkamerflat in Beverwijk. Ze hebben elkaar en leven een tevreden leven. Kalm en zonder verrassingen. Geurt werkt al vijfentwintig jaar als boekhouder bij Beter Slapen Matrassen en er is nog nooit één rekening de deur uitgegaan die niet tot op de cent klopte. Hij houdt eerlijk gezegd meer van cijfers dan van mensen. Cijfers doen nooit onverwachte dingen.

Maar als zijn moeder overlijdt, valt de bodem weg onder zijn harmonieuze bestaan. Hij heeft haar op haar sterfbed moeten beloven goed voor zichzelf te zorgen en iets van zijn leven te maken. Door een mooie reis te maken bijvoorbeeld. En hoewel het avontuur nadrukkelijk niet lonkt, doet hij zijn belofte gestand en boekt een twaalfdaagse busreis naar het noorderlicht, het natuurfenomeen dat hem al jaren mateloos boeit.

Als hij drie maanden later op een donkere oktoberochtend bij overstapplaats Didam in de bus van Den Oude Intratours stapt en om zich heen kijkt naar zijn medereizigers, vraagt hij zich af waar hij aan is begonnen. Maar er is geen weg terug.

De boeken van Hendrik Groen in de pers

‘De nieuwe Hendrik Groen is een zeer onderhoudend boek. Je leeft mee met de hoofdpersonage en hoopt dat hij iets van zijn reis naar het noorderlicht weet te maken.’ Max Magazine

‘Hendrik Groen staat bekend om zijn luchtige vertelstijl, waardoor zware dingen opeens grappig lijken.’ Nederlands Dagblad

‘Opnieuw een heerlijk tragikomisch boek van Hendrik Groen.’ TrosKompas

‘Voor iedereen herkenbaar.’ Algemeen Dagblad

© 2024 J.M. Meulenhoff (Livre audio ): 9789052867441

Date de sortie

Livre audio : 16 septembre 2024

D'autres ont également apprécié ...

L’offre Storytel :

  • Accès à la bibliothèque complète

  • Mode enfant

  • Annulez à tout moment

15 heures

Pour accompagner vos loisirs

9.99€ /mois
30 jours gratuits
  • 1 compte

  • 15 heures/mois

Essayer maintenant

30 heures

Pour vos trajets quotidiens

14.99€ /mois
30 jours gratuits
  • 1 compte

  • 30 heures/mois

Essayer maintenant

45 heures

Pour écouter tous les jours

17.99€ /mois
30 jours gratuits
  • 1 compte

  • 45 heures/mois

Essayer maintenant

Évaluations et avis

Aperçu des avis

4.3

Évaluation globale basée sur 347 évaluations

Les autres utilisateurs décrivent ce livre comme 

  • Agréable

  • Drôle

  • Réconfortant

Téléchargez l'application pour rejoindre la conversation et ajouter des avis.