Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
4
1 of 103
Kinderbücher
Fenek zwykle bardzo lubi warzywa, ale dziś nawet on nie ma ochoty ich jeść, chociaż przedszkolaki obchodzą właśnie zielony dzień! Dlaczego i jak poradzi sobie z tym problemem pani Panda?
Przedszkolaki szybko chłoną wiedzę, jeśli tylko informacje podane są w sposób prosty, jasny i dla nich zrozumiały. Tym razem zmierzymy się z wcale nierzadkim problemem niechęci do jedzenia. Dziecko nie chce jeść? Ani nawet spróbować? Wszystko jest „ble” albo „fuj”? Od czego zacząć? Od przeczytania 🙂
Dzięki tej książeczce dziecko: - dowie się, że nie warto sugerować się negatywnym zdaniem innych; - zrozumie, że własnoręczne przygotowywanie posiłku może sprawiać radość; - pozna przykłady aktywności związanych ze zdrowym odżywianiem.
Szukaj innych przygód Fenka dla najmłodszych oraz cyklu "Podróże Fenka" (hiszpańskie, koreańskie, afrykańskie, ekwadorskie). Posłuchaj także serii "Pamiętniki Fenka" dla troszkę starszych - do tej pory ukazały się: Kamperem przez Polskę cz. 1-6, Kamperem przez Litwę, Niemcy, UK, Ukrainę. W przygotowaniu: Kamperem przez Czechy, Słowację, Węgry, Szwecję.
© 2023 Fenek.pl (Hörbuch): 9788367175692
Erscheinungsdatum
Hörbuch: 27. März 2023
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland