היכנסו לעולם אינסופי של סיפורים
Basia jedzie z mamą, Jankiem i małym Frankiem na zakupy do ogromnego sklepu. Wszystko w nim jest takie kolorowe, piękne i ciekawe! Każdą rzecz można dotknąć i obejrzeć. Wszystkie są na wyciągnięcie ręki. Dziewczynka nie do końca rozumie, co znaczy słowo "gratis". Nie jest też pewna do czego służy bankomat. I dlaczego właściwie nie można sobie kupić tego, na co ma się ochotę? Mama Basi ma przed sobą nie lada wyzwanie, jak wytłumaczyć córce, czym są pieniądze i na czym polega konsumpcjonizm?
Basia to współczesna, zabawna i mądra przyjaciółka dla Twojego dziecka. Przygody Basi pomagają dziecku zrozumieć świat, pokazują, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Swym humorem rozśmieszają dzieci i dorosłych.
Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.
Zofia Stanecka to polska autorka książek dla dzieci. Pisze mądre i zabawne opowieści dla dzieci, ale też ich rodziców. Jej opowiadania i bajki zachęcają do wspólnej lektury. Najbardziej znaną serią pisarki są przygody małej Basi. Ukazały się w niej m.in. takie tytuły jak: "Basia i przyjaciele. Anielka", "Basia i wolność", "Basia, Franek i zasypianie", "Basia i urodziny w muzeum". To zbiór różnych historii, które przytrafiają się Basi. Każda z nich w interesujący, pełen humoru sposób, czegoś nowego uczy dziecko. Inne książki autorki to, np.: "Samodzielny. Wstaje sam", "Księga Ludensona", "Kto polubi Trolla? Czytam sobie 1", "Baśń o świętym spokoju".
© 2019 SAGA Egmont (ספר מוקלט
): 9788726177794
© 2019 SAGA Egmont (ספר דיגיטלי
): 9788328124851
תאריך הוצאה
ספר מוקלט
: 18 ביוני 2019
ספר דיגיטלי
: 27 בספטמבר 2019
מאות אלפי ספרים
מצב ילדים (תוכן שמתאים לקטנטנים)
הורדת ספרים לקריאה והאזנה בלי אינטרנט
אפשר לבטל בכל עת
האזנה וקריאה בלי הגבלה.
חשבון 1
גישה בלתי מוגבלת
האזנה וקריאה בלי הגבלה
קריאה והאזנה גם בלי אינטרנט
אפשר לבטל בכל עת
גלו ספרים לכל המשפחה. היכנסו יחד לתוך עולם של סיפורים.
2 חשבונות
גישה בלתי מוגבלת
שני חשבונות
האזנה וקריאה בלי הגבלה
אפשר לבטל בכל עת
עִברִית
ישראל