Tritt ein in eine Welt voller Geschichten
De dertiger Helena is na het beëindigen van haar relatie afgereisd naar Italië. Als de hippe influencer Wineonheels reist ze langs diverse wijnboeren om haar miljoenen volgers wereldwijd verslag te doen van de beste prosecco. Haar liefde voor wijn is net zo groot als haar passie voor de mannen die deze wijnen maken.
Voor één man wordt ze gewaarschuwd: Alberico Brunatoni, die in de streek 'Il prosecco dittatore del mondo' wordt genoemd, de prosecco-dictator. Hij wordt gehaat om zijn onbuigzame, trotse karakter en benijd om zijn goed verkopende prosecco. Na zijn echtscheiding heeft Brunatoni vrouwen uit zijn leven gebannen. Wanneer Wineonheels op zijn pad komt om kritische vragen te stellen over zijn controversiële manier van wijnoogsten, kruisen de twee de degens.
Deze 'Storia d’amore' speelt zich af in de heuvelrijke Veneto, dé prosecco-regio van Italië.
‘Wat een heerlijk boek om bij weg te dromen!’ Will Koopman, regisseur Gooische Vrouwen
‘Sprankelend! Prima Italiaanse feelgood.’ Menno Daamen, boekhandel Voorhoeve, Hilversum
De bubbel-trilogie
De Bubbel-trilogie van Ruud van Gessel is een sprankelende boekenreeks waarin luxe, schoonheid en escapisme de hoofdrol spelen. Met een vlotte pen en scherpe blik dompelt hij de lezer onder in een wereld vol bruisende avonturen, bijzondere ontmoetingen en de zoektocht naar geluk. Het eerste deel, 'De prosecco-dagboeken', neemt je mee naar Italië, waar de liefde voor goede bubbels en de verhalen achter elke fles centraal staan. Hoewel de delen afzonderlijk te lezen zijn, vormen ze samen een volledig (smaak)palet.
Ruud van Gessel is regisseur en auteur van onder andere Veertig!, gebaseerd op de gelijknamige NCRV-serie. Hij schrijft en fotografeert voor glossy’s als Italië Magazine en Méditerranée en heeft een breed mediannetwerk. Regelmatig verschijnt hij op radio en tv en is juryvoorzitter van de Visser-Neerlandia Prijs voor Scenario. Momenteel werkt hij aan een trilogie over bubbels, waarvan De prosecco-dagboeken het eerste deel is.
© 2025 SAGA Egmont (Hörbuch): 9788727250120
Erscheinungsdatum
Hörbuch: 28. April 2025
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Nichts ist besser als ein Hörbuch in dieser Saison.
1 Konto
Unbegrenzter Zugriff
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
1 Konto
20 Stunden/pro Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland